Kiekko-Nikkareiden ja HYRIn ottelut Marraskuussa Riihimäellä!

2.11.2018

Alla Kiekko-Nikkareiden ja HYRI joukkueiden kotiottelut marraskuussa Riihimäellä. Tervetuloa seuraamaan vauhdikasta kiekkoa!

SarjaPäiväAikaPaikkaKotiVieras
F1 Leijonaliiga Lohko 303.11.201811:15Riihimäki JJNikkarit BlackK-Vantaa Itä Bruins
F1 Leijonaliiga Lohko 303.11.201811:15Riihimäki JJNikkarit BlueK-Vantaa Itä Bruins
F1 Leijonaliiga Lohko 303.11.201811:15Riihimäki JJNikkarit BlueK-Vantaa Itä Canadiens
F1 Leijonaliiga Lohko 303.11.201811:15Riihimäki JJNikkarit BlackK-Vantaa Itä Canadiens
F1 Leijonaliiga Lohko 403.11.201812:45Riihimäki JJNikkarit YellowViikingit White
F1 Leijonaliiga Lohko 403.11.201812:45Riihimäki JJNikkarit YellowViikingit Yellow
F1 Leijonaliiga Lohko 403.11.201812:45Riihimäki JJNikkarit WhiteViikingit Yellow
F1 Leijonaliiga Lohko 403.11.201812:45Riihimäki JJNikkarit WhiteViikingit White
E1 lohko 1b03.11.201814:00RiihimäkiNikkarit YellowViikingit/W
C2 A alkusarja, lohko 103.11.201814:30Riihimäki JJJää-Ahmat Hyri White 1EVU
D2 AAA alkusarja, lohko 103.11.201815:30RiihimäkiNikkarit BlackKJT BLU
D2 AA alkusarja, lohko 203.11.201816:45Riihimäki JJNikkarit WhiteK-Tiikerit Oranssi
E2 lohko 1b03.11.201817:00RiihimäkiNikkarit BlackKJT White
C2 AAA alkusarja, lohko 303.11.201818:25Riihimäki JJJää-Ahmat Hyri RedKooKoo Black
C2 A alkusarja, lohko 103.11.201818:40RiihimäkiJää-Ahmat Hyri WhitePelicans Team
F2 Leijonaliiga Lohko 304.11.201815:00RiihimäkiNikkarit BlackKurra Oranssi
F2 Leijonaliiga Lohko 304.11.201815:00RiihimäkiNikkarit BlackKurra Musta
F2 Leijonaliiga Lohko 304.11.201815:00RiihimäkiNikkarit BlueKurra Musta
F2 Leijonaliiga Lohko 304.11.201815:00RiihimäkiNikkarit BlueKurra Oranssi
E tytöt4.11.201812:45Riihimäki JJPaRaNikkarit
E tytöt04.11.201815:15Riihimäki JJNikkaritUsiki
E1 lohko 1c04.11.201816:30RiihimäkiNikkarit WhiteK-Vantaa Itä Musta
D2 AAA alkusarja, lohko 104.11.201816:45Riihimäki JJNikkarit BlackBJR Blue 1
B-nuorten aluesarja, lohko 104.11.201818:00RiihimäkiNikkarit HyRi TeamKJT Haukat Team
D2 AA alkusarja, lohko 104.11.201818:15Riihimäki JJNikkarit YellowJokerit/Wh
E1 lohko 1a11.11.201812:45Riihimäki JJNikkarit BlackKurra/M
D2 AA alkusarja, lohko 211.11.201814:15Riihimäki JJNikkarit WhiteKurra/O
F2 Leijonaliiga Lohko 417.11.201811:15Riihimäki JJNikkarit WhiteK-Vantaa Itä Leafs
F2 Leijonaliiga Lohko 417.11.201811:15Riihimäki JJNikkarit WhiteK-Vantaa Itä Hawks
F2 Leijonaliiga Lohko 417.11.201811:15Riihimäki JJNikkarit YellowK-Vantaa Itä Hawks
F2 Leijonaliiga Lohko 417.11.201811:15Riihimäki JJNikkarit YellowK-Vantaa Itä Leafs
F1 Leijonaliiga Lohko 317.11.201812:45Riihimäki JJNikkarit BlueKurra Musta
F1 Leijonaliiga Lohko 317.11.201812:45Riihimäki JJNikkarit BlueKurra Oranssi
F1 Leijonaliiga Lohko 317.11.201812:45Riihimäki JJNikkarit BlackKurra Oranssi
F1 Leijonaliiga Lohko 317.11.201812:45Riihimäki JJNikkarit BlackKurra Musta
F1 Leijonaliiga Lohko 417.11.201814:15Riihimäki JJNikkarit WhiteHunters Sininen 2
F1 Leijonaliiga Lohko 417.11.201814:15Riihimäki JJNikkarit WhiteHunters Sininen
F1 Leijonaliiga Lohko 417.11.201814:15Riihimäki JJNikkarit YellowHunters Sininen
F1 Leijonaliiga Lohko 417.11.201814:15Riihimäki JJNikkarit YellowHunters Sininen 2
B-nuorten Mestis karsinta, lohko 417.11.201814:25RiihimäkiNikkarit HyRiK-Vantaa
E1 lohko 1b17.11.201815:45Riihimäki JJNikkarit YellowSalamat/S
E2 lohko 1b17.11.201817:15Riihimäki JJNikkarit BlackJokerit White
Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 217.11.201817:40RiihimäkiNikkarit HyRiPEPO
D2 AA alkusarja, lohko 117.11.201818:45Riihimäki JJNikkarit YellowHAKI Blue 2
F2 Leijonaliiga Lohko 318.11.201812:45Riihimäki JJNikkarit BlackKoJo 
F2 Leijonaliiga Lohko 318.11.201812:45Riihimäki JJNikkarit BlackEKS tytöt
F2 Leijonaliiga Lohko 318.11.201812:45Riihimäki JJNikkarit BlueEKS tytöt
F2 Leijonaliiga Lohko 318.11.201812:45Riihimäki JJNikkarit BlueKoJo 
E2 lohko 1c18.11.201814:15Riihimäki JJNikkarit WhiteREDS Blue
B-nuorten Mestis karsinta, lohko 418.11.201815:15HyvinkääNikkarit HyRiKJT Haukat
E1 lohko 1c18.11.201815:45Riihimäki JJNikkarit WhiteHunters 3
D2 AA alkusarja, lohko 218.11.201816:00RiihimäkiNikkarit WhitePelicans Valkoinen P-H
B-nuorten aluesarja, lohko 118.11.201817:40RiihimäkiNikkarit HyRi TeamEPS
III-divisioona, lohko 121.11.201818:10RiihimäkiNikkaritJoukkue IF
D2 AA alkusarja, lohko 123.11.201818:30RiihimäkiNikkarit YellowBJR LV White 1
Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 225.11.201815:10RiihimäkiNikkarit HyRiVierumäki United HeKi
B-nuorten aluesarja, lohko 125.11.201818:10RiihimäkiNikkarit HyRi TeamHAKI Akatemia