Kiekko-Nikkareiden ja HYRIn ottelut Lokakuussa Riihimäellä!

4.10.2018

Alta löytyy Kiekko-Nikkareiden ja HYRI joukkueiden Lokakuun ottelut Riihimäellä. Tervetuloa seuraamaan vauhdikasta kiekkoa!

SarjaPäiväAikaPaikkaKotiVieras
C2 A alkusarja, lohko 106.10.201814:10RiihimäkiJää-Ahmat Hyri White 1HAKI White
E1 lohko 1b06.10.201815:15Riihimäki JJNikkarit YellowKJT BLA
E1 lohko 1c06.10.201816:45Riihimäki JJNikkarit WhiteGrIFK White
III-divisioona, lohko 106.10.201817:10RiihimäkiNikkaritHC Ludwig
D2 AA alkusarja, lohko 206.10.201818:15Riihimäki JJNikkarit WhiteEPS/Bla
B-nuorten aluesarja, lohko 107.10.201814:00HyvinkääNikkarit HyRi TeamHC Giants
C2 AA alkusarja, lohko 107.10.201814:15Riihimäki JJJää-Ahmat Hyri BlackHJK White
B-nuorten Mestis karsinta, lohko 407.10.201816:15RiihimäkiNikkarit HyRiHJK
D2 AA alkusarja, lohko 107.10.201816:45Riihimäki JJNikkarit YellowEPS/Wh
E1 lohko 1a07.10.201818:15Riihimäki JJNikkarit BlackHc Tornaado
E2 lohko 1b13.10.201812:15Riihimäki JJNikkarit BlackBlues JR BJR blue 2
C2 A alkusarja, lohko 113.10.201813:45Riihimäki JJJää-Ahmat Hyri WhiteEVU
Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 213.10.201814:10RiihimäkiNikkarit HyRiTitaanit
D2 AAA alkusarja, lohko 113.10.201816:15Riihimäki JJNikkarit BlackBJR LV Blue 1
C2 AAA alkusarja, lohko 313.10.201817:55Riihimäki JJJää-Ahmat Hyri RedK-Espoo
III-divisioona, lohko 113.10.201817:10RiihimäkiNikkaritK-Kissat
E1 lohko 1a14.10.201812:45Riihimäki JJNikkarit BlackEPS/Wh
E2 lohko 1c14.10.201814:15Riihimäki JJNikkarit WhiteLJK Green
D2 AA alkusarja, lohko 214.10.201815:45Riihimäki JJNikkarit WhiteHaukat Musta
C2 AAA alkusarja, lohko 314.10.201817:15Riihimäki JJJää-Ahmat Hyri RedBJR Blue 1
E1 lohko 1c14.10.201816:00RiihimäkiNikkarit WhiteJää-Ahmat/W
Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 214.10.201817:40RiihimäkiNikkarit HyRiViikingit 
C2 A alkusarja, lohko 120.10.201814:10RiihimäkiJää-Ahmat Hyri White 1Hunters/Kelt
C2 AAA alkusarja, lohko 320.10.201816:55Riihimäki JJJää-Ahmat Hyri RedBJR Blue 2
E1 lohko 1b20.10.201815:15Riihimäki JJNikkarit YellowKurra/O
B-nuorten aluesarja, lohko 121.10.201814:00HyvinkääNikkarit HyRi TeamParSport
B-nuorten Mestis karsinta, lohko 421.10.201816:15RiihimäkiNikkarit HyRiViikingit
C2 A alkusarja, lohko 127.10.201815:15Riihimäki JJJää-Ahmat Hyri White 1Salamat/m
D2 AA alkusarja, lohko 127.10.201813:45Riihimäki JJNikkarit YellowKJT WH
Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 227.10.201814:10RiihimäkiNikkarit HyRiHJK
III-divisioona, lohko 127.10.201817:10RiihimäkiNikkaritViikingit Akatemia
B-nuorten Mestis karsinta, lohko 427.10.201818:00Riihimäki JJNikkarit HyRiFoPS
E1 lohko 1a28.10.201812:45Riihimäki JJNikkarit BlackHunters/Si
B-nuorten aluesarja, lohko 128.10.201814:00HyvinkääNikkarit HyRi TeamK-Tiikerit
E2 lohko 1c28.10.201814:15Riihimäki JJNikkarit WhiteKJT Black
C2 AA alkusarja, lohko 128.10.201815:45Riihimäki JJJää-Ahmat Hyri BlackK-Vantaa Akatemia
B-nuorten Mestis karsinta, lohko 428.10.201817:45RiihimäkiNikkarit HyRiBlues Ak
D2 AA alkusarja, lohko 228.10.201818:15Riihimäki JJNikkarit WhiteViikingit ML