Kiekko-Nikkareiden ja HYRIn ottelut Tammikuussa Riihimäellä!

7.1.2019

Alla Kiekko-Nikkareiden ja HYRI joukkueiden kotiottelut marraskuussa Riihimäellä. Tervetuloa seuraamaan vauhdikasta kiekkoa!

SarjaPäiväAikaPaikkaKotiVieras
F2 Leijonaliiga Lohko 1d12.01.201911:15Riihimäki JJNikkarit YellowHaukat Musta
F2 Leijonaliiga Lohko 1d12.01.201911:15Riihimäki JJNikkarit YellowHaukat Oranssi
F2 Leijonaliiga Lohko 1d12.01.201911:15Riihimäki JJNikkarit WhiteHaukat Oranssi
F2 Leijonaliiga Lohko 1d12.01.201911:15Riihimäki JJNikkarit WhiteHaukat Musta
F1 Leijonaliiga Lohko 1c12.01.201912:45Riihimäki JJNikkarit BlackEVU Filppulat
F1 Leijonaliiga Lohko 1c12.01.201912:45Riihimäki JJNikkarit BlueEVU Pihlströmit
F1 Leijonaliiga Lohko 1c12.01.201912:45Riihimäki JJNikkarit BlackEVU Pihlströmit
F1 Leijonaliiga Lohko 1c12.01.201912:45Riihimäki JJNikkarit BlueEVU Filppulat
E1 lohko 1b12.01.201914:00RiihimäkiNikkarit YellowHIFK White
III-divisioona, lohko 112.01.201916:10RiihimäkiNikkaritOKK Karre 
E tytöt13.01.201811:15Riihimäki JJEKSNikkarit
E tytöt13.01.201913:45Riihimäki JJNikkaritHIFK
E2 lohko 1c13.01.201915:15Riihimäki JJNikkarit WhiteHaukat musta
E1 lohko 1a13.01.201916:00RiihimäkiNikkarit BlackWolf Musta
E1 lohko 1c13.01.201917:30RiihimäkiNikkarit WhiteEPS/Blu
F2 Leijonaliiga Lohko 1d19.01.201911:15Riihimäki JJNikkarit WhiteJää-Ahmat White
F2 Leijonaliiga Lohko 1d19.01.201911:15Riihimäki JJNikkarit WhiteJää-Ahmat Red
F2 Leijonaliiga Lohko 1d19.01.201911:15Riihimäki JJNikkarit YellowJää-Ahmat Red
F2 Leijonaliiga Lohko 1d19.01.201911:15Riihimäki JJNikkarit YellowJää-Ahmat White
F1 Leijonaliiga Lohko 1d19.01.201912:45Riihimäki JJNikkarit YellowKurra Sininen
F1 Leijonaliiga Lohko 1d19.01.201912:45Riihimäki JJNikkarit YellowKurra Valkoinen
F1 Leijonaliiga Lohko 1d19.01.201912:45Riihimäki JJNikkarit WhiteKurra Valkoinen
F1 Leijonaliiga Lohko 1d19.01.201912:45Riihimäki JJNikkarit WhiteKurra Sininen
Nuorten Alueliiga, lohko 219.01.201914:10RiihimäkiNikkarit HyRiEjL
D2 AA jatkosarja, lohko 119.01.201914:15Riihimäki JJNikkarit BlackHunters/Si
E tytöt19.01.201914:30UrjalaNikkaritUsiki
D2 AA jatkosarja, lohko 319.01.201915:45Riihimäki JJNikkarit WhiteK-Vantaa Itä Valkoinen
III-divisioona, lohko 119.01.201917:10RiihimäkiNikkaritHawks
B-nuorten Mestis, lohko 219.01.201917:30Riihimäki JJNikkarit HyRiBlues Ak
F2 Leijonaliiga Lohko 1c20.01.201912:45Riihimäki JJNikkarit BlackHunters Yellow
F2 Leijonaliiga Lohko 1c20.01.201912:45Riihimäki JJNikkarit BlackHunters White
F2 Leijonaliiga Lohko 1c20.01.201912:45Riihimäki JJNikkarit BlueHunters White
F2 Leijonaliiga Lohko 1c20.01.201912:45Riihimäki JJNikkarit BlueHunters Yellow
F2 Leijonaliiga Lohko 1d20.01.201914:15Riihimäki JJNikkarit YellowEVU Musta
F2 Leijonaliiga Lohko 1d20.01.201914:15Riihimäki JJNikkarit YellowEVU Sininen
F2 Leijonaliiga Lohko 1d20.01.201914:15Riihimäki JJNikkarit WhiteEVU Sininen
F2 Leijonaliiga Lohko 1d20.01.201914:15Riihimäki JJNikkarit WhiteEVU Musta
C-nuorten Suomi-sarja, lohko 120.01.201915:45Riihimäki JJJää-Ahmat HyriPiTa
E1 lohko 1b26.01.201914:00RiihimäkiNikkarit YellowEPS/Bla
E2 lohko 1b26.01.201915:30RiihimäkiNikkarit BlackEPS/Wh
F1 Leijonaliiga Lohko 1d26.01.201917:00RiihimäkiNikkarit YellowJää-Tiikerit Green
F1 Leijonaliiga Lohko 1d26.01.201917:00RiihimäkiNikkarit WhiteJää-Tiikerit Green
F1 Leijonaliiga Lohko 1d26.01.201917:00RiihimäkiNikkarit WhiteJää-Tiikerit Black
F1 Leijonaliiga Lohko 1d26.01.201917:00RiihimäkiNikkarit YellowJää-Tiikerit Black
C-nuorten Suomi-sarja, lohko 126.01.201918:40RiihimäkiJää-Ahmat HyriLaJy
E1 lohko 1a27.01.201911:15Riihimäki JJNikkarit BlackJokerit/W
F2 Leijonaliiga Lohko 1c27.01.201912:45Riihimäki JJNikkarit BlueKJT Blue
F2 Leijonaliiga Lohko 1c27.01.201912:45Riihimäki JJNikkarit BlackKJT Blue
F2 Leijonaliiga Lohko 1c27.01.201912:45Riihimäki JJNikkarit BlackKJT Black
F2 Leijonaliiga Lohko 1c27.01.201912:45Riihimäki JJNikkarit BlueKJT Black
F2 Leijonaliiga Lohko 1d27.01.201914:15Riihimäki JJNikkarit YellowKJT Red
F2 Leijonaliiga Lohko 1d27.01.201914:15Riihimäki JJNikkarit WhiteKJT Red
F2 Leijonaliiga Lohko 1d27.01.201914:15Riihimäki JJNikkarit WhiteKJT Green
F2 Leijonaliiga Lohko 1d27.01.201914:15Riihimäki JJNikkarit YellowKJT Green
E1 lohko 1c27.01.201915:30RiihimäkiNikkarit WhiteEKS Yellow
E2 lohko 1b27.01.201915:45Riihimäki JJNikkarit BlackVipers
E2 lohko 1c27.01.201917:00RiihimäkiNikkarit WhiteK-Kissat bearcats
D2 AA jatkosarja, lohko 327.01.201917:15Riihimäki JJNikkarit WhiteHaukat Oranssi
B-nuorten Aluedivisioona, lohko 127.01.201918:30RiihimäkiNikkarit HyRi TeamParSport